Меню
Ваша корзина

Усі товари

Антижовта маска для блондованого  волосся з екстрактом чорниці та протеїнами пшениці No-yellow Promaster  mask1000млВиконує тонізуючу та пом’якшувальну дію, надаючи м’якість, зволоження та життєву силу волоссю, не обтяжуючи його. Надає антижовтий ефект та зміцнює стуктуру волосся. Осн..
585.00 грн
Антижовтий шампунь для блондованого  волосся з екстрактом чорниці та протеїнами пшениці No-yellow Promaster shampoo1000 млПідходить для очищення, тонізації та зволоження волосся, надаючи йому сяйво, життєву силу та м'якість. Надає антижовтий ефект та зміцнює структуру волосся.Основні компоненти..
585.00 грн
Відновлювальний шампунь для хімічно обробленого та пошкодженого волосся з кератином і колагеном Keratin Regenerating Promaster shampoo1000 млНіжно очищає, зміцнює та помітно покращує структуру волосся.    Зміцнює волосся, роблячи його життєвим і блискучим. Інтенсивно зволожує. Надає м..
585.00 грн
Відновлювальна маска для хімічно обробленого та пошкодженого волосся з кератином і колагеном Keratin Regenerating Promaster mask1000млІнтенсивно розплутує та живить, зміцнюючи та значно покращуючи структуру волосся.Основні компоненти:Кератин - глибока регенеруюча дія;колаген - захищає волосся від пе..
585.00 грн
Захисна маска  для блиску  фарбованого волосся з олійкою аргана та вітаміном Е   Argan color protective  Promaster mask1000млСяюча маска для фарбованого та мелірованого волосся з аргановою олією та вітаміном Е. Розплутує та живить волосся, залишаючи його зволоженим і блискуч..
585.00 грн
Захисний шампунь блиску для фарбованого волосся з олійкою аргана та вітаміном Е Argan color protective  Promaster mask shampoo  1000 млСяючий шампунь для фарбованого та мелірованого волосся з аргановою олією та вітаміном Е. Ніжно очищає, захищаючи та зберігаючи яскравість кольору прот..
585.00 грн
Маска для сухого та тьмяного волосся Milk Nourishing Promaster mask Поживна маска для сухого тьмяного волосся з молочним протеїном і кокосовою олією. Ефективно розплутує та живить волосся, роблячи його м’яким та блискучим.1000млОсновні компоненти:Молочні протеїни - Живлять і зволожують волосся,..
585.00 грн
Зволожуюча маска для кучерявого, хвилястого та пористого волосся з медом та мигдальним маслом. Ефективно розплутує та живить, не обтяжує тонке волосся.1000млОсновні компоненти:Мед - глибоко зволожує і живить всю структуру волосся.Мигдалева олія - Його пом'якшувальні властивості роблять його ідеальни..
585.00 грн
Медовий крем для кучерявого та хвилястого волосся  Honey Curl Control Promaster CreamМедовий крем для стабілізації завитків кучерявого та хвилястого, зменшення пористості сухого волосся  Honey Curl Control Promaster CreamВиділяє локони, роблячи їх м'якими, яскравими та легкими. Моделює лок..
435.00 грн
Медовий шампунь для кучерявого та хвилястого волосся   Honey Curl Control Promaster shampooЗволожуючий шампунь для кучерявого, хвилястого та пористого волосся з медом та мигдальною олією. Ніжно очищає волосся, усуває пухнастість та пористість, забезпечує еластичність і зволоження волосся.1..
585.00 грн
Розплутуюча маска для сухого та пошкодженого волосся  з олійками каріте та жожоба Karite anti-frizz  Promaster mask1000млМаска для пористого,  кучерявого, сухого та пошкодженого волосся з маслом ши та олією жожоба .Інтенсивно розплутує та живить, з ефективною дією проти завитків. Роби..
585.00 грн
Розплутуючий шампунь для сухого та пошкодженого волосся з олійками каріте та жожоба  Karite anti-frizz  Promaster shampoo  1000 млШампунь проти пухнастості волосся для кучерявого, сухого та пошкодженого волосся з маслом ши та олією жожоба.Очищає і зволожує волосся, роблячи його м..
585.00 грн
Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)