Меню
Ваша корзина

Шампуні

Антижовтий шампунь KEIRAS URBAN BARRIER
-35 %
Антижовтий шампунь для освітленого волосся (для блондинок) BLONDE KEIRAS URBAN BARRIER PH 6.0 Обсяг 1000 мл З Hydrolysed Algina, екстракт листя Cassia Alata, вітамін E, гуарова камедь, бджолине маточне молочко, ультрафіолетовий фільтр. Нейтралізує жовтуваті відображення білого волосся, освітленог..
555.00 грн 360.00 грн
Антижовтий шампунь для блондованого  волосся з екстрактом чорниці та протеїнами пшениці No-yellow Promaster shampoo1000 млПідходить для очищення, тонізації та зволоження волосся, надаючи йому сяйво, життєву силу та м'якість. Надає антижовтий ефект та зміцнює структуру волосся.Основні компоненти..
585.00 грн
Антиоксидантний шампунь EG Anti-Oxidant 100 ml
New
Антиоксидантний шампунь EG Anti-Oxidant PH 5.0 всіх типів волосся Спеціальний пакетик для подорожі з багаторазовою кришечкою Об'єм 100 мл Шампунь підходить для всіх типів волосся, які щодня піддаються образам з боку екзогенних агентів, таких як атмосферні агенти або забруднення. Завдяки ретельному..
220.00 грн
Антиоксидантний шампунь EG Anti-Oxidant PH 5.0 всіх типів волосся Об'єм 1000 мл Шампунь підходить для всіх типів волосся, які щодня піддаються образам з боку екзогенних агентів, таких як атмосферні агенти або забруднення. Завдяки ретельному складу на основі органічного гранатового масла (від орга..
799.00 грн
Антиоксидантний шампунь EG Anti-Oxidant PH 5.0 всіх типів волосся Обсяг 500 мл Шампунь підходить для всіх типів волосся, які щодня піддаються образам з боку екзогенних агентів, таких як атмосферні агенти або забруднення. Завдяки ретельному складу на основі органічного гранатового масла (від орган..
630.00 грн
Арганова шампунь для відновлення пошкодженого та фарбованого волосся Argabeta Vegan Об'єм 500 мл Ідеально підходить для ослабленого волосся, пошкоджених хімічними або механічними обробками. Активні інгредієнти, легко всмоктуючись, сприяють відновленню волосся і поверненню до природної краси. Ніж..
450.00 грн
Арганова шампунь для відновлення волосся Repair Argabeta Vegan 1L
New
Арганова шампунь для відновлення пошкодженого та фарбованого волосся Argabeta Vegan Об'єм 1000 мл Ідеально підходить для ослабленого волосся, пошкоджених хімічними або механічними обробками. Активні інгредієнти, легко всмоктуючись, сприяють відновленню волосся і поверненню до природної краси. Ні..
799.00 грн
Арганова шампунь для відновлення волосся Repair Argabeta Vegan 250ml
Hot
Арганова шампунь для відновлення пошкодженого та фарбованого волосся Argabeta Vegan Об'єм 250 мл Ідеально підходить для ослабленого волосся, пошкоджених хімічними або механічними обробками. Активні інгредієнти, легко всмоктуючись, сприяють відновленню волосся і поверненню до природної краси. Ніж..
340.00 грн
Арганова шампунь для всіх типів волосся Daily Argabeta Vegan 1L
New Немає в наявності
Арганова шампунь для всіх типів волосся Argabeta Vegan Об'єм 1000мл Арганова олія: холодну витяг з плодів рослини Argania Spinosa. Арганова олія є одним з найцінніших фітохімічних речовин в світі. Він містить близько 99% незамінних жирних кислот і багатий антиоксидантами, які грають синергети..
799.00 грн
Арганова шампунь для всіх типів волосся Argabeta Vegan Об'єм 500мл Арганова олія: холодну витяг з плодів рослини Argania Spinosa. Арганова олія є одним з найцінніших фітохімічних речовин в світі. Він містить близько 99% незамінних жирних кислот і багатий антиоксидантами, які грають синергетич..
499.00 грн
Арганова шампунь для сяйва і збереження кольору фарбованого волосся Argabeta Vegan Обсяг 500мл «Сяюче волосся», блиск, свіжість кольору. Ось місія продуктів «блиск»: поліпшення фарбованого волосся за допомогою формул, багатих дорогоцінними маслами. Три продукти, прості процедури з високою ефе..
450.00 грн
Арганова шампунь для фарбованого волосся Argabeta Vegan 1L
New
Арганова шампунь для сяйва і збереження кольору фарбованого волосся Argabeta Vegan Обсяг 1000мл «Сяюче волосся», блиск, свіжість кольору. Ось місія продуктів «блиск»: поліпшення фарбованого волосся за допомогою формул, багатих дорогоцінними маслами. Три продукти, прості процедури з високою еф..
799.00 грн
Показано з 1 по 12 із 103 (всього сторінок: 9)

Переваги роботи з нами

Безкоштовні<br>пробники
Безкоштовні
пробники
Ми напряму співпрацюємо з заводом Dikkson і поставляємо товар в Україну для нашого салону краси і своїх клієнтів/партнерів
Успішно пройшли<br>тести
Успішно пройшли
тести
Кожна продукція проходить ретельне тестування в нашій студії краси HDSchool і тільки після того, доступна до покупки
Samples for each<br>client
Samples for each
client
Йдемо на зустріч кожному клієнту і розуміємо ваші страхи і побоювання. Ми надамо Вам пробники, щоб Ви переконалися в дії нашої косметики
Природна<br>основа
Природна
основа
Склад кожного продукту містить тільки натуральні природні компоненти, такі як вугілля, що дозволяє домогтися найкращої ефекту без шкоди для здоров'я

Нам довіряють